Složení revizní komise České společnosti aktuárů

Složení revizní komise ČSpA v letech 1993 - 2022
Složení revizní komise ČSpA v letech 1993 – 2022 (buňky obsahují počet let ve funkci)

1993 – 1995

18. listopadu 1992

Jana Klimentová
Dana Vorlíčková
Vladimír Plachý

1996 – 1998

18. prosince 1995

?

1999 – 2001

1. prosince 1998

Petr Bohumský
Tomáš Cipra
Lucie Mazurová

2002 – 2004

11. prosince 2021

Petr Bohumský
Tomáš Cipra
Kateřina Janoušková

2005 – 2007

7. prosince 2004

Jiří Běťák
Tomáš Cipra
Kateřina Janoušková

2008 – 2010

11. prosince 2007

Jiří Běťák
Tomáš Cipra
Kateřina Janoušková

2011 – 2013

14. prosince 2010

Tomáš Cipra
Jan Kořistka
Kateřina Janoušková

2014 – 2016

10. prosince 2013

Tomáš Cipra
Jan Kořistka
Dagmar Slavíková

2017 – 2019

13. prosince 2016

Tomáš Cipra
Jan Kořistka
Vladimíra Unzeitigová

2020 – 2022

10. prosince 2019

Jan Kořistka
David Sviták
Vladimíra Unzeitigová *
* do 8. 12. 2021

17. května 2022

Petr Jedlička

2023 – 2025

2026 – 2028

Ke stažení