Jarní aktuárské setkání 2023 – aktualizace informací k JAS (6.6.2023)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

 
Děkujeme za registraci na JAS 2023, který je, co se počtu účastníků týče, opět rekordní! Rezerva konferenčního sálu se nám tenčí, ale ještě něco pojme :-). Ubytovaní jsme již ve 4 zařízeních, případně jsou do budoucna k dispozici travnaté plochy na stany :-). 
 
Budeme se na Vás těšit ve čtvrtek 8.6.2023 a v pátek 9.6. opět v prostorách hotelu Floret, Květnové nám. 391, Průhonice. 
 
Sledujte prosím směrovky (příp. viz mapka v příloze), neparkujte na prvním parkovišti vpravo po odbočení z hlavní silnice, parkoviště patří k Průhonickému parku, hotel má vlastní parkoviště ve dvoře. Hotelové parkoviště je na závoru, vezměte si lístek, před odjezdem obdržíte na recepci výjezdovou kartičku. Pokud budete ve čtvrtek večer či v pátek brzy odjíždět, směrujte svá vozidla spíše vpravo. Vlevo u konferenčního sálu počítáme se vzájemnou blokací vozidel – kapacita parkoviště je omezená a počet účastníků, potažmo aut, enormní.
 
Většina z vás bude ubytovaná přímo v hotelu Floret (www.floret.cz, dvě budovy – hlavní a zadní přes park), někteří ve vedlejším pensionu Coloseum (coloseum.penzion.cz), dále v blízkém Parkhotelu Průhonice (www.park-hotel-praha-pruhonice.cz, 350m pěšky přes náměstí) a nakonec v lehce vzdálenějším hotelu Tulipán (www.tulipan.cz, 500m pěšky přes náměstí). Jak už jsem uváděla v emailu ohledně ubytování, dámy jsou ubytovány výhradně v hlavní budově Floretu a vedlejším penzionu Coloseum. Informaci, kdy a kde se můžete ubytovat, se dozvíte na místě. Stejně tak se na místě dozvíte další organizační věci. 
 
Ve čtvrtek ráno se prosím dostavte včas k registraci (od 8:00), ať nespadneme do skluzu hned na začátku. K dispozici bude snídaně. 
Registrace bude rozdělena na dvě stanoviště podle abecedy (A-L a M-Ž – bude označeno) a bude probíhat v konferenčním sálu
Vstup do konferenčního sálu najdete po příjezdu/příchodu na dvůr hotelu cca 50m vlevo – bude označeno. 
 
Nechoďte prosím po příjezdu na recepci. Na tu vás odešlu pouze v případě, že váš pokoj bude již připraven.
 
Budeme rádi, když po setkání vyplníte feedback. Pokud ohodnotíte jakoukoliv část známkou horší než 1, zanechte nám prosím slovní komentář, ať se zpětnou vazbou můžeme dále pracovat.
 
V příloze najdete program a medailonky přednášejících.
 
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na mě či na libovolného člena pracovní skupiny pro vzdělávání. 
 
Těšíme se na vás!
 
Zuzana Valentová a tým PS pro vzdělávání
 
—————————————————–

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

právě jsme spustili registraci na jubilejní desátý ročník Jarního aktuárského setkání, které se bude konat ve dnech 8.6 – 9.6.2023 v hotelu Floret v Průhonicích. V příloze najdete veškeré informace včetně odkazu na přihlašovací formulář. Informace k registraci naleznete v souboru níže.

Aprobační komise přidělila akci 10 hodin do programu dalšího vzdělávání.

Komunikaci směřujte na jas.cspa at gmail.com

PS Vzdělávací

Zamčeno: Ne
Publikováno: 21. 4. 2023
Autor: zdenek.ro
Kategorie:  Celoživotní vzdělávání