Aby byla práce s touto stránkou příjemnější, využíváme soubory cookies.
? 

JAS 2020 - informace z 16.9.

16.9.2020Zdeněk Roubal

Printed from https://www.actuaria.cz/news/1072/159/JAS-2020-informace-z-16.9..html

Publikováno 16.9.2020 19:37
Autor: Zdeněk Roubal
Kategorie: Obecné

Přílohy:

Zpět

Vážení kolegové,

posíláme poslední informace k organizaci online JASu.

Dnes jste obdrželi 4 pozvánky na schůzku, vždy na každý den jednu na dopolední a odpolední sekci. Je možné se připojit jednak přes aplikaci MS Teams a jednak přes webové rozhraní. Z pohledu funkcionalit zajímavých pro posluchače by měly být obě varianty podobné.
Prosíme po přihlášení vypněte svůj mikrofon a video. Pokud Vás bude zlobit zvuk, můžete se ke zvuku přihlásit přes telefon a Conference ID, které budou uvedené v pozvánce. V takovém případě si prosím ztlumte jak mikrofon telefonu, tak reproduktory počítače, pokud byste chtěli v průběhu přednášky klást otázky.

Přihlašujte se, hlavně pokud budete přistupovat přes webové rozhraní, plným jménem a příjmením. Přihlašte se prosím pod vlastním jménem/účtem i v případě, že plánujete sledovat setkání s kolegy – seznam účastníků schůzky nám bude sloužit jako doplňkový zdroj informace o registrovaných. Budeme jej průběžně zálohovat.

Seminář samotný:
Zachováváme časový harmonogram přednášek z přílohy, coffee breaky a oběd necháváme na Vás. Jednotlivé přednášky nebudou nahrávány.
V průběhu semináře bude možné pokládat otázky - ikonou „ruky“ v základním menu hovoru, případně lze položit otázku do chatu hovoru.

Pokud by došlo v průběhu semináře k technickým problémům, budeme komunikovat buď přes Vámi uvedené kontaktní maily, případně přes Novinku umístěnou na stránkách www.actuaria.cz

V průběhu semináře nás můžete kontaktovat nejlépe přes mail, v případě nutnosti telefonicky na tel. čísla uvedená v mailu. Telefon používejte prosím pouze výjimečně (a raději formou SMS).

S pozdravem
Zdenek Roubal, Vojtěch Bednárik, Zuzana Valentová