Aby byla práce s touto stránkou příjemnější, využíváme soubory cookies.
? 

Zástupce ČSpA v AAE

Printed from https://www.actuaria.cz/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01detailpage=sdeleni&cntnt01articleid=882&cntnt01returnid=30

Publikováno 6.3.2018 20:03
Autor: Aleš Král
Kategorie: Obecné

Klíčová slova pro vyhledávání:

Přílohy:

Zpět

Jana Zelinková nabízí možnost spolupráce v zastupování ČSpA v Risk Management Committee Actuarial Association of Europe.

Dobrý večer,

v návaznosti na diskusi na pracovní skupině bych vám ráda nabídla možnost stát se dalším reprezentantem České společnosti aktuárů v Risk Management Committee Actuarial Association of Europe.

Jsem zástupcem ČSpA v RMC, která se momentálně snaží definovat úkoly na příští dva roky. Návrh je ustanovit tři subcommittee – pension, insurance, wider fields / investment – a dále byla definována konkrétní témata popsaná v příloze, kterým by se měl věnovat užší kruh lidí (uveden je i konkrétní výstup, ke kterému by daná pracovní skupinka měla dospět). Moje zaměření je insurance (a částečně i wider field/Investment), ale pokrýt aktivně budu schopna jen některé oblasti. Napadlo nás proto, zda by se někdo z vás nechtěl přihlásit ke konkrétnímu tématu z přílohy, rozšířili bychom tak naše zastoupení v RMC. Navržená témata jsou velice relevantní i pro český trh a může to být jedinečná příležitost, jak se aktivně zúčastnit pracovní skupiny na evropské úrovni.

Pokud byste měli o spolupráci zájem, kontaktujte mě, prosím,

Jana Zelinková