Aby byla práce s touto stránkou příjemnější, využíváme soubory cookies.
? 

Nový web České společnosti aktuárů

12.2.2018Petr Keblúšek

Printed from https://www.actuaria.cz/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01detailpage=sdeleni&cntnt01articleid=878&cntnt01returnid=159

Spustili jsme nový web České společnosti aktuárů

Vážení aktuáři,

vítejte na novém webu České společnosti aktuárů. V rámci jeho vývoje se řešitelskému týmu podařilo vyvinout přehlednou a snadno udržitelnou prezentaci, která využívá moderních technologií a oproti původnímu řešení nabízí mnoho nových funkcionalit, redakční systém, lepší zabezpečení citlivých informací a možnost v budoucnu doplňovat další moduly - v dohledné době chystáme možnost prohlížení profilů s informacemi o členech Společnosti, kalendář akcí s možností elektronického zápisu přímo z webu, správu bodů za vzdělávání a dobrovolnictví a další nové funkcionality. Budeme vděčni i za vaše nápady a postřehy. Kromě funkčnosti jsme věnovali velké úsilí zpřehlednění struktury webu a obsahové stránce naší prezentace. V neposlední řadě jsme web zasadili do nového grafického rámce Společnosti, který bude nadále doprovázet veškerou naši publikační činnost i propagační materiály Společnosti. Web je nyní lépe přístupný na různých zařízeních vč. mobilních telefonů, tabletů nebo televizí, a to na všech běžně používaných platformách a operačních systémech.

Na novém webu můžete ve velké míře využít členskou sekci s informacemi o vaší osobě a vašem členství ve Společnosti, možnosti nastavit přístup ostatních registrovaných uživatelů k vašim osobním údajům, přehled historie vašich plateb členských (a jiných) příspěvků atd. Přihlašovacími údaji do členské sekce jsou váš e-mail a heslo; údaje byly plně migrované z původního webu, můžete je tedy začít ihned používat. Pokud jste si jisti, že jste byli registrováni na původním webu a na novém webu se vám nedaří přihlásit, nevytvářejte prosím novou registraci a kontaktujte Společnost, tyto případy budeme řešit jednotlivě. V případě, že jste měli ve svých kontaktních informacích uvedeny dvě e-mailové adresy, zvolili jsme jako registrační údaj tu soukromou - registrační email si můžete kdykoliv změnit po přihlášení do členské sekce. Na nový web byla importována data ze starého webu v plném rozsahu.

Nový web by měl přispět k většímu zapojení dobrovolníků, neboť vytváření obsahu je nyní velmi jednoduché. Prosíme tedy zájemce o vytváření obsahu nebo správu webu, aby se s námi spojili.

Věříme, že nový web umožní aktuárům (a spřízněným osobám) přístup k cenným informacím. Za všechny, kteří se na jeho vývoji podíleli, vám přeji příjemné brouzdání :-)